Get Adobe Flash player
Home Skaner Diacom NOWOŚĆ O Diacomie

DIACOM - skaner diagnostyczny

Urządzenie łączy się z falami elektromagnetycznymi mózgu. Następnie poprzez ekran komputera komunikuje nam stan całego organizmu, w tym wszystkich narządów, komórek krwi, chromosomów, mikroorganizmów, itp. Poprzez wykresy, obrazy i współczynniki możemy odczytać i określić problem zdrowotny. Wtedy z pomocą oprogramowania możemy zaproponować leki, suplementy, zioła i inne sposoby kuracji czy diety.

 

 

W porównaniu do innych metod wykonywanych różnym sprzętem, urządzenie DIACOM pozwala na uzyskanie pojedynczego obrazu anatomicznych patologii. Ta bezpieczna i rewolucyjna technologia, pozwala łatwo i skutecznie na wyciągnięcie wniosków pomocnych w diagnozie.

 

DIACOM - to nowy przełom w rozwoju innowacyjnych metod analizy nierównowagi stresu i przetwarzania, bilansowania częstotliwości.

 

Diacom daje wsparcie dla utrzymania i poprawy jakości naszego życia


Urządzenie DIACOM zawiera moduł analityczny (system testów komputerowych z elementami analizy nieliniowej) oraz moduł terapeutyczny (wprowadza w życie zasadę działania mikro częstotliwości chorobotwórczych, mikroorganizmów flory)
 

Nauka i społeczeństwo borykają się obecnie z problemem nadmiaru informacji. Co roku pojawiają się dziesiątki nowych aparatów i przyrządów. Jak orientować się w morzu informacji i wciąż trzymać rękę na pulsie? Przed 100 laty lekarzowi do postawienia prawidłowej diagnozy wystarczały doświadczenia tysiącletnich obserwacji. Dziś konieczne są liczne i drogie badania i analizy.

 

Co pomagało lekarzowi postawić prawidłową diagnozę?

Jednym z aspektów było niedające się wyjaśnić odczucie, zwane intuicją. Nowoczesnej nauce udało się bardzo zbliżyć do odkrycia istoty fenomenu intuicji. Stwierdzono, że odpowiedzi trzeba szukać nie w cudach czy w „łasce boskiej”, ale w elektromagnetycznych zmianach bardzo niskiej częstotliwości, które mogą przekazywać informacje w mózgu człowieka, a ten następnie przekazuje te informacje poprzez narządy zmysłowe dalej. Z 10 milionów jednostek informacji zrozumie się tylko jedną, pozostałe znajdą się w sferze podświadomości. Informacje ze sfery podświadomości czerpie się albo spontanicznie, albo na poziomie zmiennych stanów świadomości: hipnoza, sen, medytacja, przyjmowanie środków psychotropowych. Cały świat, wraz z człowiekiem, jest głęboko nawzajem powiązany za pomocą wielu sygnałów informacyjnych. Właśnie dlatego metodyka, która pozwala odbierać informacje ze sfery podświadomości, jest i będzie priorytetowa w rozwoju nauki i społeczeństwa w najbliższym okresie. Rezultatem licznych badań w sferze energoinformatyki jest stworzenie zasadniczo nowych przyrządów, które będą w stanie zburzyć barierę między świadomością i podświadomością.

 

Niezwykła dziedzina – obszar nauk medycznych.

Nowe możliwości diagnostyki, różniące się od zwykłych badań ultradźwiękowych i tomografii komputerowej, są niezastąpione w masowych profilaktycznych badaniach ludności. Prace teoretyczne i eksperymentalne, które prowadziły do stworzenia i wykonania konstrukcji urządzenia DIACOM, zostały rozpoczęte przez geniusza elektroniki Nikolę Teslę.

Do jego prac nawiązywali uczeni:

Zahovski - zbadał działanie fal radiowych na zdrowie zwierząt i stan roślin;

Rife - zbadał działanie fal radiowych na organizm człowieka;

Foll - otworzył i opracował system elektrotestu na punktach akupunkturowych ciała człowieka. Pierwszy zastosował metodę badania energoinformacyjnego stanu człowieka za pomocą przyrządów.

Kirlian – auro-diagnostyka, kolejna znana metoda diagnostyki na podstawie stanu energetycznego człowieka, gdzie stan poszczególnych organów określa się według układu bio-pól.

Metoda diagnostyki NLS umożliwia określenie stanu bio-energetyki każdego organu człowieka odrębnie. Wyniki badań mogą być uzyskane zarówno w formie obrazów wizualnych, jak i w formie charakterystyk graficznych, pozwalają zanalizować tkankowe uszkodzenie organów, co umożliwia dokładne ustalenie nie tylko rodzaju zaburzenia, ale także postawienie diagnozy.